Działka rolna
Tynwałd, warmińsko-mazurskie
- 85 500 zł
- 15 700 m²
- 5,45 zł/m²
Wojciech Gutkows...
Skontaktuj się
Działka rolna
Tynwałd, warmińsko-mazurskie
zaktualizowane:
2 kwietnia 2026
Działka rolna
Zaktualizowane: 2 kwietnia 2026
85 500 zł 15 700 m² 5,45 zł/m²
- Typ oferty: działka na sprzedaż
- Cena: 85 500 zł (5,45 zł/m²)
- Forma własności: własność, księga wieczysta
- Działka: rolna, 15 700 m²
- kształt: trapez; teren płaski, pusta
- dojazd drogą nieutwardzoną, działka nieogrodzona
- Media: prąd
- Źródło: biuro nieruchomości: GUTKOWSKI - NIERUCHOMOŚCI W.Gutkowski, I.Gutkowska Sp.J., zaktualizowane: 02.04.2026
- numer ogłoszenia: GUT-GS-53-1
Oferta na wyłączność – nie szukaj dalej
Kupujący nie płaci prowizji
Lokalizacja
- Adres: Tynwałd, Iława, iławski, warmińsko-mazurskie
- Otoczenie: teren niezabudowany, działki zabudowane, łąka, las, jezioro
- cicho
- W pobliżu: przystanek autobusowy
Opis nieruchomości
Działka rolna we wsi Tynwałd k./ Iławy na Pojezierzu Iławskim.
- Działka o nr ewid. 213 obszaru 1,57 ha. Charakter działki łąkowy - ŁIV 1,51 ha; N 0,03 ha; W 0,03 ha.
- Obręb msc. Tynwałd położ. jest nad najdłuższym w kraju 27 km jeziorem Jeziorak. Ten duży akwen ulubiony jest m.in. przez Pasjonatów żeglarstwa oraz wędkarzy. W pobliskiej Iławie czeka na Nich nowoczesny port jachtowy. (...)